Inimesed‎ > ‎

Läbi aegade koolis töötanud inimesed

Arno Vinni 1988-2005 direktor
Marika Pütsep 1997 - 2016 matemaatika, füüsika; 2005-2016 direktor
Raul Vinni 2001-2007 kehaline kasvatus
Aare Arro 1989-1992 kehaline kasvatus
Anita Kangur 1998-2006 muusikaõpetus, huvitöö
Elna Dsiss 1988-1997 matemaatika
Anu Jams 1993-1994 tütarlaste tööõpetus, kunstiõpetus
Eevi Kilumets 1988-2000 matemaatika, füüsika
Liidia Kivi 1988-1989 algklassid
Kalev Kobin 1988-1989 poiste tööõpetus
Karin Pulk 1988-1998 muusikaõpetaja
Ene Sepp 1998-2000 õpetaja-kasvataja
Lea Läets 1989-1997 huvijuht, muusikaõpetus
Evald Merila 1999-2000 poiste tööõpetus
Silvi Nuum 1988-1993 eesti keel ja kirjandus
Luule Rajaver 1988-1992 algklassid
Maret Seeman 1988-1995 vanempioneerijuht, huvijuht
Madis Lepik 1989-2003 poiste tööõp, arvutilaborant
Eevi Tiitsaar 1988-1993 1995-1997 eesti keel ja kirjandus
Ülle Vinni 1991-1997 soome keel
Marit Roos 2000-2003 logopeed
Imbi Arge 1988-2001 kehaline kasvatus
Virve Männik 1988-2002 vene keel
Helgi Allik 2004-2005 eesti keel
Asta Lember 1995-1997 raamatupidaja
Liili Leppjanen 1991-1998 kokk
Helga Alas 1995-2005 koolitädi
Külli Lõuk 1993-1995 koristaja 2001-2008 köögi abitööline
Silver Oder 1988-1990 remonditööline
Allan Rand 1994-1994 koka abi
Meida Saar 1988-1992 koristaja
Larissa Tepp 1989-1993 koristaja
Toomas Uttendorf 1990-1992 remonditööline
Aivar Visnapuu 1992-1998 remonditööline
Silja Tammeleht 2006-2007 muusikaõpetaja
Milvi Ottis 1988-2007 koolitädi
Avo Virves 2000-2007 poiste tööõpetus
Siisike Lehtsi 2007-2008 kehaline kasvatus
Ly Priske 1988-2008 koristaja
Meeta Makienko 1997-2001 köögi abitööline
Krista Aavik 2007-2008 koolitädi
Merle Lepik 2005-2009 huvijuht-noorsootöötaja
Elna Dsiss 1997-2009 raamatukoguhoidja
Aime Sepp 1988-2006 õppealajuhataja, 2006-2009 parandusõppe õpetaja
Ivi Saar 1988-2009 sekretär-majandusjuhataja
Tiia Holm 2008-2009 võimla koristaja
Angelika Käsk 2008-2010 muusikaõpetus
Margit Lindau 1988-2010 algklassid, arvutiõpetus
Marika Järveots 2008-2010 köögi abitööline
Sirje Pesukov 2010-2011 võimla koristaja
Epp Kiil 1994-2010 aednik-majahoidja
Elna Dsiss 2009-2011 pikapäevarühma kasvataja
Oliver Parrest 2011-2012 matemaatika
Anne Oeselg 1988 - 2014 loodusained
Valve Reede 1988 - 2014 algklassid, majandusõpe
Lea Läets 2004 - 2014 LÕK-i klassi õpetaja
Mirle Arge 1988 - 2015 klassiõpetaja
Elgi Salong 2003 - 2015 vene keele õpetaja
Jana Hõlpus 2016-2017 klassiõpetaja
Maia Pihlak 2015-2017 vene keele õpetaja