Inimesed‎ > ‎

Õpetajad

Õpetajate toa telefon: 45 30 253

Logi sisse õpetajate intranetti.

1. rida (vasakult): Kalmer Poopuu, Merle Lepik, Raivo Kallas, Mariliis Oder, Andre Anis
2. rida (vasakult): Velve Vipp, Tea Merivald, Ly Pildre, Viive Käiro, Karin Pulk, Liivi Kiil, Ivi Saar, Mare Poopuu
3. rida (vasakult): Marina Maasik, Mare Moondu, Katre Halliko, Tiia Kobin, Lea Läets

2017/18

 Nimi  Õppeaine  Klass  E-post Sait/ Blogi/Google+/Õpiveeb
 Maris Rattasepp
 logopeed

 maris.rattasepp@salme.edu.ee

 Kaur Filippov    
 poiste tööõpetus, robootika
   kaur@salme.edu.ee  
 Andre Anis
 kehaline kasvatus

 andre.anis@salme.edu.ee  
 Karin Pulk
 muusikaõpetus    karin.pulk@salme.edu.ee  
 Ulvi Põldema
 vene keel
 
 ulvi.poldema@salme.edu.ee  
 Liivi Kiil

 inimeseõpetus,   matemaatika,
 õpiabi, sotsiaalpedagoog
 8. kl
 liivi.kiil@salme.edu.ee  
 Tiia Kobin
 kunstiõpetus, tütarlaste tööõpetus
 7. kl
 tiia.kobin@salme.edu.ee  
 Lea Läets
 eripedagoog, 
 pikapäevarühma kasvataja
 
 lea.laets@salme.edu.ee  
 Marina Maasik
 inglise keel, õppealajuhataja
   marina.maasik@salme.edu.ee
 Tea Merivald
 eesti keel ja kirjandus, õpiabi
 
 tea.merivald@salme.edu.ee Õpiveeb
 Mare Moondu
 ajalugu, ühiskonnaõpetus,
 pikapäevarühma kasvataja
 9. kl
 mare.moondu@salme.edu.ee  
 Mariliis Oder
 algklassid, huvijuht
 3. kl
 mariliis.oder@salme.edu.ee
Klassi blogi
Õpiveeb
 Ly Pildre  algklassid, majandusõpe,
 pikapäevarühma kasvataja
 2. ja 4. kl

 ly.pildre@salme.edu.ee VEEBIKLASS
Õpiveeb
 Velve Vipp
 pikapäevarühma kasvataja,    matemaatika
   velve.vipp@salme.edu.ee  
 Merle Lepik
 algklassid, haridustehnoloog,  arvutiõpetus, meediaõpetus
 1. kl
 merle.lepik@salme.edu.ee
 Katre Halliko
 keemia, loodusõpetus, bioloogia, 
 geograafia, füüsika
 6. kl katre.halliko@salme.edu.ee  
 Viive Käiro matemaatika  viive.kairo@salme.edu.ee