Inimesed‎ > ‎

Töötajad

2016 september koos külalistega

2016/17

 Nimi  Õppeaine(d), amet
 Asus tööle
E-post
 Helve Aak  koolitädi  1988  
 Katrin Ley  koolitädi  2008  
 Katre Halliko loodusained,  keemia, füüsika 2010 katre.halliko@salme.edu.ee
 Mariliis Lazarev
 algklassid, inglise keel,  huvijuht
 2011  mariliis.lazarev@salme.edu.ee
 Kaur Filippov
 poiste tööõpetus, robootika
 2007  kaur.filippov@salme.edu.ee
 Andre Anis  kehaline kasvatus  2008  andre.anis@salme.edu.ee
 Karin Visnapuu
 aednik-majahoidja  2010  
 Liivi Kiil  matemaatika, inimeseõpetus,  sotsiaalpedagoog  1988  liivi.kiil@salme.edu.ee
 Tiia Kobin  tütarlaste tööõpetus, kunstiõpetus  1988  tiia.kobin@salme.edu.ee
 Pille Kokk
 köögitööline  2010  
 Karin Pulk  muusikaõpetus  2010  karin.pulk@salme.edu.ee
 Lea Läets  eripedagoog, õpiabi, pikapäevarühma kasvataja
 2014  lea.laets@salme.edu.ee
 Leve Läets  koolitädi  2005  
 Marina Maasik  õppealajuhataja, inglise keel  1988  marina.maasik@salme.edu.ee
 Tea Merivald  eesti keel, kirjandus, õpiabi
 1996  tea.merivald@salme.edu.ee
 Mare Moondu  ajalugu, ühiskonnaõpetus
 2007  mare.moondu@salme.edu.ee
 Viive Käiro  matemaatika
 2017  viive.kairo@salme.edu.ee
 Ly Pildre
 algklassid,  majandusõpe
 2012
 ly.pildre@salme.edu.ee
 Anu Ränk  kokk  1992 anu.rank@salme.edu.ee
 Ivi Saar
 sekretär-raamatukoguhoidja
 1988  ivi@salme.edu.ee
 Maia Pihlak  vene keel
 2015  maia.pihlak@salme.edu.ee
 Velve Vipp  pikapäevarühma kasvataja, matemaatika  2007  velve.vipp@salme.edu.ee
 Helle Sepp
 võimla koristaja  2011  
 Mare Poopuu  haldusjuht  2009  mare.poopuu@salme.edu.ee
 Merle Sillavee  huvijuht-noorsootöötaja, alates 16.09.13 tööleping peatatud
 2009  merle.sillavee@salme.edu.ee
 Merle Lepik  algklassid, haridustehnoloog, arvutiõpetus,     meedia
 2010  merle.lepik@salme.edu.ee
 Maris Rattasepp
 logopeed
 2015 maris.rattasepp@salme.edu.ee
 Heleene Õunpuu
 köögitööline 2016 
 Raivo Kallas direktor 2017 raivo.kallas@salme.edu.ee