Koolist‎ > ‎

Kontaktid

Sekretär-raamatukogu, Ivi Saar, tel: 45 30 250
Direktor, Raivo Kallas tel: 45 30 251
Õppealajuhataja, Marina Maasik tel: 45 30 252
Õpetajate toa telefon: 45 30 253
Sotsiaalpedagoog, Liivi Kiil, tel: 45 30 255
Pikapäevarühma toa tel: 45 30 254
Huvijuht, Mariliis Oder tel: mob 56839391
Söökla, Anu Ränk tel: 45 30 256
Haldusjuht, Mare Poopuu tel: 45 30 257
IT ja haridustehnoloog tel: 45 30 258
Majahoidja tel: 45 30 259


 Nimi  Õppeaine  E-post
 Kaur Filippov    
 poiste tööõpetus
 kaur@salme.edu.ee
 Andre Anis
 kehaline kasvatus
 andre.anis@salme.edu.ee
 Karin Pulk
 muusikaõpetus  karin.pulk@salme.edu.ee
 Maia Pihlak
 vene keel
 maia.pihlak@salme.edu.ee
 Liivi Kiil
 inimeseõpetus, matemaatika, sotsiaalpedagoog
 liivi.kiil@salme.edu.ee
 Tiia Kobin
 kunstiõpetus, tütarlaste tööõpetus
 tiia.kobin@salme.edu.ee
 Lea Läets
 eripedagoog, õpiabi, pikapäevarühma kasvataja
 lea.laets@salme.edu.ee
 Marina Maasik
 inglise keel, õppealajuhataja
 marina.maasik@salme.edu.ee
 Tea Merivald
 eesti keel, kirjandus
 tea.merivald@salme.edu.ee
 Mare Moondu
 ajalugu, ühiskonnaõpetus
 mare.moondu@salme.edu.ee
 Mariliis Oder
 algklassid, huvijuht
 mariliis.oder@salme.edu.ee
 Katre Halliko
 keemia, füüsika, loodusõpetus, bioloogia,  geograafia
 katre.halliko@salme.edu.ee
 Merle Lepik
 haridustehnoloog, algklassid, arvutiõpetus, meedia
 merle.lepik@salme.edu.ee
 Velve Vipp
 pikapäevarühma kasvataja, matemaatika
 velve.vipp@salme.edu.ee
 Ly Pildre
 algklassid, majandusõpe
 ly.pildre@salme.edu.ee
 Maris Rattasepp
 logopeed maris.rattasepp@salme.edu.ee
 Viive Käiro matemaatika viive.kairo@salme.edu.ee