Õppetöö‎ > ‎

liitumine e-kooliga

eKooliga liitumine

eKooli kasutusvõimalus tuleb igal soovijal endale ise luua, eKooli administraator seda teiste eest teha ei saa.
Kasutusõiguse taotlemise eelduseks on isikliku e-maili aadressi olemasolu.

NB! Kui varasemast ajast on eKooli kasutajanimi juba olemas, saab liitumise mitmed sammud vahele jätta ning alustada alltoodud juhendi 6. punktist.

Ülejäänutel tuleb isikliku meiliaadressi olemasolul talitada järgmiselt:

1. Minna eKooli isikliku konto registreerimise lehele. Selleks:

• Klõpsata eKooli avalehel (aadress https://ee.ekool.eu või www.ekool.ee ) leiduvat nuppu
  • Avanenud lehelt leida isikliku kasutajakonto loomise võimalus ning klõpsata nupule

2. Registreerida eKooli isiklik kasutajakonto.
Selleks:

• Sisestada oma ees- ja perekonnanimi
  • Sisestada kaks korda oma e-maili aadress.
  • Lugeda läbi eKooli privaatsuspoliitika ja kasutamise tingimused. Nendega nõustumisel lisada vastava rea ees olevasse kasti linnuke:
  • Vajutada nupule

3. Kontrollida oma meilipostkasti.
Sinna tulevad edasised juhised konto aktiveerimiseks. NB! konto tuleb aktiveerida hiljemalt 24 tunni jooksul!

4. Klõpsata saadud meilis olevale aktiveerimislingile.

5. Sisestada avanenud aknas meelepärane parool. Korrata parooli ning klõpsata nuppu

6. Siseneda eKooli (kui automaatselt ei avane, minna aadressile https://ee.ekool.eu või www.ekool.ee).
Kasutajanimeks on eKooli internetilehe vahendusel liitunutel e-maili aadress, varemliitunutel isikukood. Kasutajanime saab hiljem muuta.

7. Korrastada oma andmed eKooli andmebaasis. Selleks Klõpsata lingile  .
Pärast andmeväljade täitmist klõpsata nuppu

7a. Lapsevanemal lisada ka oma lapsed.
Selleks on lehe vasakus servas link + lisa pereliikmeid... . (Link tekib vaid siis, kui olete oma andmetesse sünniaja sisestanud!)
NB! Ilma laste lisamiseta pole võimalik nende õppetööd eKoolis jälgida!

8. Liituda Salme Põhikooliga, selleks
Klõpsata lehe rohelise ülariba paremas servas asuvale lingile .

• Tippida avanenud aknakesse  SALME PÕHIKOOL
  • ja vajutada nuppu
  • Klõpsata avanenud lingile Salme Põhikool ja seejärel lingile Liitu selle kooliga.
  • Teha oma staatusele (õpilane või lapsevanem) vastavad valikud, nõustuda isikuandmete edastamisega ning klõpsata taotluse ärasaatmiseks vajalikku nuppu.

9. Oodata taotluse rahuldamist Salme Põhikooli eKooli administraatori poolt. Nii taotluse rahuldamise kui keeldumise (õpilane pole kooli nimekirjas, taotlejal pole vanema- ega hooldusõigusi) korral saadetakse vastavasisuline e-mail.

Kui taotlus rahuldatud, saabki eKooli võimalusi kasutama hakata.

NB! Kui eKooliga liitumisel tekib probleeme, pöörduge julgesti eKooli administraatori Ivi Saar'e poole
ivi@salme.edu.ee
eKooli kasutamisel küsimuste tekkimisel tasub alati ka eKooli avalehe alaservast leitavat kasutajatuge uurida:

Kasutajatugi
Korduvad küsimused eKooli Wiki