Diginurk

Siit leiad erinevaid äppe ja e-keskkondi, mis teevad õppimise ja õpetamise mönusamaks.

CANVA

Tulemas on klassiõhtu, aga Sul ei ole reklaami? Canva’s saab tasuta kujundada plakateid, kaanepilte, logosid jmt. Keskkonnas on suur hulk valmis kujunduspõhju ja disainielemente, mille põhjal soovitud kujundusfail luua. Faili allalaadimine täissmahus on võimalik nii pildifailina (jpg või png) kui PDF failina.

Veebikeskkonnas kasutamiseks kliki siin: https://www.canva.com/

GOOGLE JAMBOARD

Digitaalsete tahvlite loomine, ideede visandamine ja jagamine. Võimalus e-koostööks.

Android või IOS

GOOGLE KEEP

Jäädvusa kiiresti oma mõtted ja saa hiljem õiges kohas või õigel ajal meeldetuletus. Jäädvusta foto plakatist, kviitungist või dokumendist ja korralda see hõlpsalt või kasutage selle hiljem leidmiseks otsingut. Google Keep muudab lihtsaks mõtete jäädvustamise ja loendite koostamise ning nende sõprade ja perega jagamise.

Android või IOS

GENIALLY

Sul on äge pilt ning tahad seda muuta veel ägedamaks ja ka asjalikumaks?! Genially on lihtsalt kasutatav veebikeskkond, mille abil saab luua interaktiivseid esitlusi, postreid, maakaarte jms.

Veebikeskkonna kasutamiseks kliki lingil: https://www.genial.ly

CLASSROOMSCREEN

Hea võimalus kiirelt kuvada arvutisse või ekraanile kõik vajalikud tööriistad tunni ilmestamiseks.

Veebikeskkonna kasutamiseks kliki lingil: https://classroomscreen.com/

GOOGLE´i TÕLGE

Tahad suhelda võõrkeeles? Soovid aru saada, mida Sulle öeldakse? Google´i tõlge on Sinu abimees, kes tõlgib juttu ja mõistab teksti.

Android või IOS

EXAM COUNTDOWN

Jälle läks kontrolltöö meelest? Et see ei korduks, siis kasuta äppi Exam Countdown, mis Sinu eest päevi loeb ja vajalikud kohustused meelde tuletab.

Android või IOS