Kalmer Poopuu

direktor

kalmer.poopuu@salme.edu.ee

Marina Maasik

inglise keel, õppejuht

marina.maasik@salme.edu.ee

Andre Anis

kehaline kasvatus

andre.anis@salme.edu.ee

Mirle Arge

väikeklassi õpetaja, õpiabi, pikapäevarühma õpetaja

mirle.arge@salme.edu.ee

Kaur Filippov

poiste tööõpetus

kaur@salme.edu.ee

Ene Kallaste

matemaatika

ene.kallaste@salme.edu.ee

Katre Halliko

keemia, füüsika, loodusõpetus, bioloogia, geograafia

katre.halliko@salme.edu.ee

Liivi Kiil

inimeseõpetus, matemaatika, õpiabi, HEV koordinaator

liivi.kiil@salme.edu.ee

Lea Läets

algklassid, õpiabi

lea.laets@salme.edu.ee

Õpetajad

Tiia Kobin

kunstiõpetus, tütarlaste tööõpetus, õpiabi

tiia.kobin@salme.edu.ee

Tea Merivald

eesti keel, kirjandus, õpiabi

tea.merivald@salme.edu.ee

Mare Moondu

ajalugu, ühiskonnaõpetus, pikapäevarühma õpetaja

mare.moondu@salme.edu.ee

Mariliis Oder

algklassid, huvijuht

mariliis.oder@salme.edu.ee

Karin Pulk

muusikaõpetus

karin.pulk@salme.edu.ee

Ly Pildre

algklassid, õpiabi

ly.pildre@salme.edu.ee

Ulvi Põldema

vene keel

ulvi.poldema@salme.edu.ee

Merle Sillavee

algklassid, pikapäevarühma õpetaja

merle.sillavee@salme.edu.ee

Velve Vipp

pikapäevarühma õpetaja, matemaatika, õpiabi

velve.vipp@salme.edu.ee