Salme Põhikool

Tõllu tugevus, viikingite visadus ja esiisade tarkus kahe mere vahel.

Sündmuste kalender


Kooli infoekraan

infoekraan

Tööpakkumine

Saaremaal 85 õpilasega Salme Põhikoolis

saab 21. augustist 2019 tööd

MATEMAATIKA õpetaja

koormusega 19 tundi nädalas.

Soovi korral pakkuda lisaks 4 tundi füüsikat

Kui vastad HTM poolt sätestatud nõuetele,

soovid töötada väikeses linnalähedases maakoolis

ja elada puhta looduse keskel,

siis saada oma avaldus, CV ja

haridust tõendavate dokumentide koopiad

1. veebruariks 2019

aadressil Salme Põhikool Kuressaare mnt 1

Salme alevik 93201 Saare mk

või digitaalselt aare.martinson@salme.edu.ee

Kirjuta lisainfo saamiseks või helista tel. 4530251

Salmel oodatakse Sind!


Uudiste voog

Kontakt

Kuressaare mnt 1

93201

Salme alevik, Saare maakond

tel: 45 30 250

e-post: kool@salme.edu.ee

Haldusjärelvalvet teostab:

Haridus- ja Teadusministeerium

Munga 18 TARTU 50088

telefon - 735 0222

e-post - hm@hm.ee


Direktor

Aare Martinson

tel: 45 30 251

aare.martinson@salme.edu.ee


Õppejuht

Marina Maasik

tel: 45 30 252

marina.maasik@salme.edu.ee

Asukoht

Sekretär-raamatukoguhoidja

Ivi Saar

tel: 45 30 250

mob: 5227405

ivi@salme.edu.ee

Haldusjuht

Anne Nelis

tel: 45 30 257

anne.nelis@salme.edu.ee

Huvijuht

Mariliis Oder

mob: 56839391

mariliis.oder@salme.edu.ee

Sotsiaalpedagoog

Liivi Kiil

tel: 45 30 255

liivi.kiil@salme.edu.ee


Kool on ühinenud programmiga

"Ettevõtlik Kool"

BAASTASE 2019-2021

Programmi rahastab

Projekti Saaremaa koordinaator

Vabariiklik tunnustus

Digitaalselt aktiivne kool 2016

Keskkonnakäpp 2016

Hea kooli edendaja 2014

Hea kooli rajaleidja 2013

Väärtuskasvatuse kool 2013

Tiigri Tegija Kool 2012

Maakondlik tunnustus

Kodukaunistamise laureaat "Eesti kaunis kodu" 2012

Koolitussõbralikum kool 2008

Salme valla tunnustus

Salme valla tegija 2013