Salme Põhikool

Tõllu tugevus, viikingite visadus ja esiisade tarkus kahe mere vahel

Lenna, lenna maerkana, oome touseb kena ilm!

Jämaja kihelkond

Uudised

Tule Salme põhikooli tööle! Tööpakkumine

Facebooki voog

Kooli infoekraan

infoekraan

Kontakt

Kuressaare mnt 1

93201

Salme alevik, Saare maakond

tel: 45 30 250

fax: 45 20 352

e-post: kool@salme.edu.ee

Direktor

Raivo Kallas

tel: 45 30 251

raivo.kallas@salme.edu.ee

Õppealajuhataja

Marina Maasik

tel: 45 30 252

marina.maasik@salme.edu.ee

Asukoht

Sekretär-raamatukoguhoidja

Ivi Saar

tel: 45 30 250

mob: 5227405

ivi@salme.edu.ee

Haldusjuht

Mare Poopuu

tel: 45 30 257

mob: 5257272

mare.poopuu@salme.edu.ee

Huvijuht

Mariliis Oder

mob: 56839391

mariliis.oder@salme.edu.ee

Sotsiaalpedagoog

Liivi Kiil

tel: 45 30 255

liivi.kiil@salme.edu.ee


Veel kontakte

Kool on ühinenud programmiga

"Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab

Projekti Saaremaa koordinaator

Vabariiklik tunnustus

Digitaalselt aktiivne kool 2016

Keskkonnakäpp 2016

Hea kooli edendaja 2014

Hea kooli rajaleidja 2013

Väärtuskasvatuse kool 2013

Tiigri Tegija Kool 2012

Maakondlik tunnustus

Kodukaunistamise laureaat "Eesti kaunis kodu" 2012

Koolitussõbralikum kool 2008

Salme valla tunnustus

Salme valla tegija 2013