Salme Põhikool

Tõllu tugevus, viikingite visadus ja esiisade tarkus kahe mere vahel.

Sündmuste kalender

Kooli infoekraan

infoekraan

Uudiste voog

Kontakt

Kuressaare mnt 1, Salme alevik, Saaremaa vald, Saare maakond, 93201

tel: 45 30 250

e-post: kool@salme.edu.ee


Direktor

Kalmer Poopuu

tel: 45 30 251

kalmer.poopuu@salme.edu.ee

Õppejuht

Marina Maasik

tel: 45 30 252

marina.maasik@salme.edu.ee

Haldusjärelvalvet teostab:

Haridus- ja Teadusministeerium

Munga 18 TARTU 50088

telefon - 735 0222

e-post - hm@hm.ee

Asukoht

Sekretär-raamatukoguhoidja

Ivi Saar

tel: 45 30 250

mob: 5227405

ivi@salme.edu.ee

Huvijuht

Mariliis Oder

mob: 56839391

mariliis.oder@salme.edu.ee

HEV koordinaator

Liivi Kiil

tel: 45 30 255

liivi.kiil@salme.edu.ee


Kool on ühinenud programmiga

"Ettevõtlik Kool"

logo

BAASTASE 2019-2021

Kool on ühinenud võrgustikuga

"Liikuma Kutsuv Kool"

LKK logo

Programmi rahastab

logo

Projekti Saaremaa koordinaator

SAK logo

Vabariiklik tunnustus

Digitaalselt aktiivne kool 2016

Keskkonnakäpp 2016

Hea kooli edendaja 2014

logo

Hea kooli rajaleidja 2013

logo

Väärtuskasvatuse kool 2013

Tiigri Tegija Kool 2012

Maakondlik tunnustus

Kodukaunistamise laureaat "Eesti kaunis kodu" 2012

Koolitussõbralikum kool 2008

Salme valla tunnustus

Salme valla tegija 2013