Kontakt

sekretär:

Ivi Saar
telefon: 453 0250
e-post: kool@salme.edu.ee

õpetajate tuba ja pikapäevarühm:

453 0253

Kuressaare mnt 1, Salme Saaremaa vald, Saare maakond, 93201

registrikood: 75021592

Kooli töötajad

Andre Anis

kehaline kasvatus
andre.anis@salme.edu.ee

Mirle Arge

väikeklassi õpetaja, õpiabi, pikapäevarühma õpetaja
mirle.arge@salme.edu.ee

Kaur Filippov

poiste tööõpetus
kaur.filippov@salme.edu.ee

Katre Halliko

keemia, füüsika, loodusõpetus, bioloogia, geograafia
katre.halliko@salme.edu.ee

Reena Juursoo

algklassid
reena.juursoo@salme.edu.ee

Liis Kaal

huvijuht
liis.kaal@salme.edu.ee
5366 4305

Gerlin Kahari

algklassid
gerlin.kahari@salme.edu.ee

Ene Kallaste

matemaatika
ene.kallaste@salme.edu.ee

Epp Kiil

majahoidja
453 0259

Kaia Kuul

HEV koordinaator
kaia.kuul@salme.edu.ee
5883 6591

Tiia Kobin

huvijuht, kunstiõpetus, tütarlaste tööõpetus, õpiabi
tiia.kobin@salme.edu.ee

Margus Lepik

IKT-juht
margus.lepik@salme.edu.ee

Lea Läets

algklassid, õpiabi
lea.laets@salme.edu.ee

Marina Maasik

inglise keel, õppejuht
marina.maasik@salme.edu.ee

Tea Merivald

eesti keel, kirjandus, õpiabi
tea.merivald@salme.edu.ee

Mare Moondu

ajalugu, ühiskonnaõpetus, pikapäevarühma õpetaja

mare.moondu@salme.edu.ee

Lembi Paalits

kokk

lembi.paalits@salme.edu.ee
453 0256

Kalmer Poopuu

direktor
kalmer.poopuu@salme.edu.ee
453 0251

Karin Pulk

muusikaõpetus
karin.pulk@salme.edu.ee

Ulvi Põldema

vene keel
ulvi.poldema@salme.edu.ee

Ly Pildre

algklassid, õpiabi
ly.pildre@salme.edu.ee

Ivi Saar

sekretär-raamatukoguhoidja
ivi.saar@salme.edu.ee
453 0250
522 7405

Merle Sillavee

algklassid, pikapäevarühma õpetaja
merle.sillavee@salme.edu.ee

Kaupo Vipp

füüsika
kaupo.vipp@salme.edu.ee

Haldusjärelvalve

Haridus- ja Teadusministeerium
Munga 18 TARTU 50088
telefon: 735 0222
e-post: hm@hm.ee

Koolipidaja

Saaremaa vald
Tallinna 10 Kuressaare 93819
telefon: 4525000
e-post: vald@saaremaavald.ee
Haridus- ja noorsootööosakond