Kontakt

sekretär:

Ivi Saar
telefon: 453 0250
e-post: kool@salme.edu.ee

õpetajate tuba ja pikapäevarühm:

453 0253

Kuressaare mnt 1, Salme Saaremaa vald, Saare maakond, 93201

registrikood: 75021592

Kooli töötajad

Andre Anis

kehaline kasvatus

andre.anis@salme.edu.ee

Mirle Arge

väikeklassi õpetaja, õpiabi, pikapäevarühma õpetaja

mirle.arge@salme.edu.ee

Kaur Filippov

poiste tööõpetus

kaur.filippov@salme.edu.ee

Katre Halliko

keemia, füüsika, loodusõpetus, bioloogia, geograafia

katre.halliko@salme.edu.ee

Ene Kallaste

matemaatika

ene.kallaste@salme.edu.ee

Epp Kiil

majahoidja

453 0259

Liivi Kiil

inimeseõpetus, matemaatika, õpiabi, HEV koordinaator

liivi.kiil@salme.edu.ee

Margus Lepik

IKT-juht

margus.lepik@salme.edu.ee

Lea Läets

algklassid, õpiabi

lea.laets@salme.edu.ee

Tiia Kobin

kunstiõpetus, tütarlaste tööõpetus, õpiabi

tiia.kobin@salme.edu.ee

Marina Maasik

inglise keel, õppejuht

marina.maasik@salme.edu.ee

Tea Merivald

eesti keel, kirjandus, õpiabi

tea.merivald@salme.edu.ee

Mare Moondu

ajalugu, ühiskonnaõpetus, pikapäevarühma õpetaja

mare.moondu@salme.edu.ee

Kalmer Poopuu

direktor

kalmer.poopuu@salme.edu.ee

453 0251

Karin Pulk

muusikaõpetus

karin.pulk@salme.edu.ee

Ulvi Põldema

vene keel

ulvi.poldema@salme.edu.ee

Gerlin Pildre

algklassid

gerlin.pildre@salme.edu.ee

Ly Pildre

algklassid, õpiabi

ly.pildre@salme.edu.ee

Anu Ränk

kokk

anu.rank@salme.edu.ee

453 0256

Ivi Saar

sekretär-raamatukoguhoidja

ivi.saar@salme.edu.ee

453 0250

5227405

Eliisa Siim

huvijuht, pikapäevarühma koordinaator

eliisa.siim@salme.edu.ee

Merle Sillavee

algklassid, pikapäevarühma õpetaja

merle.sillavee@salme.edu.ee

Haldusjärelvalve

Haridus- ja Teadusministeerium
Munga 18 TARTU 50088
telefon: 735 0222
e-post: hm@hm.ee

Koolipidaja

Saaremaa vald
Tallinna 10 Kuressaare 93819
telefon: 4525000
e-post: vald@saaremaavald.ee
Haridus- ja noorsootööosakond